TPD1E10B09DPYR
Shenzhen Wonder-Chip Electronics Company Limited
Contact Now
TPD1E10B09DPYR
  • 1
Product Category : TVS Diodes / ESD Suppressors
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Clamping Voltage : 17 V
Pd - Power Dissipation : 90 W
Package / Case : X2SON-2
Maximum Operating Temperature : + 125 C
Packaging : Reel
Cd - Diode Capacitance : 10 pF
Breakdown Voltage : 9.5 V
Vesd - Voltage ESD Contact : 20 kV
Series : TPD1E10B09
Vesd - Voltage ESD Air Gap : 20 kV